Dit is een foto van een gele Fiat die is achtergelaten in een garage. De garage hoort bij een verlaten villa die op een groot terrein in Italië staat. De deuren naar de garage zijn met een ketting afgesloten waardoor er niemand binnen kan komen. Een foto door de deuren heen was gelukkig wel mogelijk.
Roman Robroek is een fotograaf die verlaten gebouwen over de hele wereld fotografeert. Hij is in het bijzonder gericht op het maken van verbluffende foto's van verlaten locaties, rijk aan verwondering, mysterie en onbeantwoorde vragen... Lees verder…
In een woord echt geweldig.
De kwaliteit van de website is goed en duidelijk, je kunt je kunstwerk downloaden op je mobiel, zodat je een redelijke inschatting kunt maken. Helaas hadden wij de pech dat het kunstwerk kleine beschadiging heeft. In alle opzichten zijn wij tevreden over de wijze waarop de klacht is afgehandeld.
Opmerking: bij Met wie heb je contact gehad; daar staat Annet niet bij.
Met haar hebben wij contact gehad en niet met de overige collega's die vermeld staan.
5 sterren: perfect, zeker aan te bevelen
Pluspunten
Service is uitstekend; heel attent en vriendelijk!
Geheel volgens wens geleverd, en met de app vooraf op mijn wand kunnen bekijken
Goede communicatie vooraf via de mail en per telefoon.Fijn dat er zo mee gedacht wordt en dat er advies gegeven wordt.Snelle levering, prima kwaliteit! Mede hierdoor zijn we erg blij met het resultaat. .
Prachtige, scherpe print op canvas, zeer zorgvuldig verpakt en heel snel geleverd. Ik ben uiterst tevreden!
Super tevreden over de levering, communicatie en erg goede kwaliteit!! Heel blij met het resultaat en een bedrijf waar ik terug zal blijven komen. Echt een aanrader!
Ruime keuze, fraaie collectie, de afspraken nakomen, binnen de afgesproken tijd geleverd. Kortom, prima partner
Ik heb heel goede ervaring. Er ontbrak iets bij mijn bestelling maar voordat ik met mijn ogen kon knipperen was het opgelost. Het enige voor/ nadeel wat ik kan bedenken dat de keuze reuze is. Gewoon doen dus.
Chapeau en best practice in klantvriendelijkheid
Wij hadden een werk besteld bij werkaandemuur, wat bij aankomst helaas een heel kleine beschadiging had, die wel op een storende en zeer zichbare plak zat. Nadat we deze beschadiging gemeld hadden, werd dit op uitermate soepele en zorgvuldige wijze afgehandeld en kregen we binnen week een vervangend exemplaar thuis bezorgd. Chapeau en best practice in klantvriendelijkheid, we maken dit ook wel eens anders mee !!
Wat we ook schattig vonden, is dat we het oude (licht beschadigde) exemplaar mochten houden, met de suggestie om het werk te schenken aan een non-profit organisatie in de buurt, die vaak ondanks de beschadiging vaak erg blij zijn met zo’n gratis kunstwerk. Dat gaat we dan ook zeker doen !!
Top
Dan wil een werk aan de muur en dan komt het wat
Dus via via bij werk aan de muur terecht gekomen en ja dan komt het de keus wat er is veel
Veel van allerlei afbeeldingen en als je er dan 1 gevonden hebt dan ook nog veel mogelijkheden van grote ,lijst,materiaal en noem maar op
Gelukkig hebben ze veel hulpmiddelen om je te helpen
Eindelijk beslist maar wilde het wel op bepaalde datum hebben dus gebeld en het werd prima geregeld kortom top
Zeer tevreden!
Tijdens het vervoer was er een beschadiging opgetreden. Dit is door Werkaandemuur keurig en netjes opgelost.
Met als resultaat dat wij nu een pracht van een kunstwerk in onze woonkamer hebben hangen.
Prachtig materiaal, goed afgebeeld in de webshop en zorgvuldige aflevering.
Inmiddels het derde werk aangeschaft en zoals eerdere werken fantastisch.
Vorige keren telefonisch contact gehad en zeer goed advies gehad kortom een heel goed gevoel heb ik bij We er k aan de muur.