Over ‘Gele zonnebloem’ van Jolanda de Jong-Jansen
De gele zonnebloem, een pracht om te zien. Ze staan in de volkstuin bij veel tuinierders te pronken. Er zijn rode, bijna zwarte en de bekende gele zonnebloemen. Kijk ook eens in mijn bloemencollectie voor de andere zonnebloemen om een leuke combinatie te maken ervan.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Het fotograferen is een grote passie van Jolanda.
Je vindt haar veelal buiten, bij haar volkstuin in het bos of op de heide. Midden in de natuur is voelt ze zich opperbest en daar is ze dan ook vaak fotograferend bezig. Vrolijke kleuren, planten, bloemen, insecten en er de prachtige vlinders trekken haar het meeste aan met haar camera.
Haar voorkeur hebben bloemen, macrofotografie en het fotograferen van allerlei dieren.
Maar ook landschappen en haar eigen…