Over ‘Gestapeld 2’ van Patty Elferink
Close-up van poten van gestapelde stoelen.
Het geeft een strak beeld en is de tweede foto van een serie van drie. Deze serie is ook als één beeld (een drieluik) opgenomen. De foto kan afzonderlijk zowel horizontaal als een kwartslag naar links gedraaid worden gebruikt.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Van jongs af vind ik fotograferen leuk. Om me verder te specialiseren, heb ik met veel plezier een opleiding tot vakfotograaf gevolgd. Mijn foto's zijn kleurrijk en divers. Mijn focus ligt de laatste tijd vooral op abstracte vormen in de natuur en in de architectuur. De schoonheid en het lijnenspel van de bebouwde en onbebouwde omgeving spreekt me als fotograaf het meest aan.
Bezoek shop
