Over ‘Gevangen strandgevoel’ van Maret
Al lopend met de voeten door het zand, als een soort massage, Genieten. Tijdens mijn wandelingen probeer ik het vast te leggen en mee te nemen in gedachten of op de gevoelige plaat vast te leggen, het is me nu gelukt om het te vangen en mee te nemen.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Tijdens mijn wandelingen mag ik als amateurfotograaf graag vast leggen wat ik tegen kom, vaak is het de eenvoud die mij gelukkig maakt. puur om na te genieten van de mooie wandeling. Een enkele keer ga ik aan de gang met een glazen bol, dit is een mooie manier van momenten vangen en vasthouden. Het verbazende bij de kijker oproepen wat je in deze foto ziet, een andere vorm van kunst.
Bezoek shop
