Dit type golfbreker is een typische vorm van kustverdediging in de Nederlandse provincie Zeeland en wordt "Paalhoofden" genoemd. De meeste zijn opgebouwd uit een lange, dubbele rij palen. Maar er zijn ook varianten met een enkele rij palen. Sommigen van hen bevinden zich tot 14 meter diep in de grond. Zeeland maakt gebruik van deze vorm van kustbescherming vanwege de sterke stroming. Een stenen golfbreker zou hier contraproductief zijn vanwege bodemverlies. Wanneer het water door de palen kan stromen, wordt de stroming afgeremd, maar spoelt de grond niet weg.
Deze foto heeft een wat langere belichtingstijd zodat de golven beweging geven en het geheel een uitstraling krijgt van een schilderij.
Ik ben Pieter van Roijen, een parttime fotograaf met mijn roots in Rotterdam. Veel van mijn foto's zijn dan ook genomen in en rondom deze bruisende stad aan de Maas, maar ik richt me ook op natuur en landschappen, zowel in binnen- als buitenland.
Naast natuur- en..
Lees verder…
Geweldig
Fijne communicatie, altijd vriendelijk, snelle reacties op de mails, genoeg keuze, betaalbaar
Zeer vriendelijke en snelle service, het eindresultaat van het werk dat voor ons gemaakt is, is geweldig, we zijn er heel blij mee!
Prettig
Duidelijke mail over je bestelling.
Goed te bereiken.
Netjes verpakt en een heel mooi schilderij
Super van begin tot eind
Prachtig product en super service! De
Aanbeveling Werk aan de muur
Zeer tevreden! Bestelling was goed verpakt; snelle levering. Prachtig werk hangt nu aan de muur.
Top Canvas met mooie kleuren en prima afwerking !
Voor de eerste keer iets besteld.
Positief verrast.
Echte aanrader.
Snel geleverd en het ziet er top uit.
Vond het best spannend om achter de pc een schilderij te bestellen. Maar alles mooi en snel geleverd. Top.
het resultaat van mijn bestelling is bovenverwachting/ keurig verpakt aangekomen
ik heb nog onvoldoende ervaring met werk aan de muur. maar gelet op wat ik nu hebt besteld en keurig hebt ontvangen beveel ik werk aan de muur zeker aan
Ik kan helaas nog geen foto sturen hoe deze aan de muur hangt..zijn bezig met de verhuizing
heel veel keus, voor ieder wat wils, mooie kwaliteit, perfect verpakt. Kortom heel blij met mijn keuze en ga zeker in de nabije toekomst weer op zoek naar iets moois voor aan de muur
‘Echt, waar voor je geld.’
Op advies van een vriend bij ‘Werk Aan De Muur’ beland en eindelijk mijn lievelingsschilderij kunnen aanschaffen op de manier zoals ik dat wenste…
Prachtige foto's op verschillende materialen af te drukken
We hebben een prachtige foto uitgekozen, die heel mooi is afgedrukt op glanzend staal. Wel jammer dat de toonzaal niet meer open is, ik vond het onmogelijk om on line het juiste materiaal te kiezen. Gelukkig mochten we een keer op kantoor komen kijken.
Superbedrijf! Een hele persoonlijke benadering, waarbij dat wat onmogelijk leek voor ons mogelijk werd gemaakt. Behang is van prima kwaliteit, keurig verpakt. Wij hebben Werk aan de muur inmiddels aan meerdere mensen aangeraden