Over ‘Graffiti (detail)’ van Stichts Foto Bureau
Bij de Zuilense Ring, waar het stadsleven altijd in beweging is, viel een klein stukje graffiti op dat bijna onopgemerkt was. In de schaduw van de snelwegen en de betonnen muren stond een gevel, bespoten met de mooiste combinatie van roze en blauw. Schoonheid in het alledaagse.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Welkom!
Reisfotografie, straatfotografie en landschapsfotografie maken een belangrijk deel van mijn werk uit. Door gebruik te maken van vintage lenzen en Leica glas krijgen mijn foto's vaak een eigen karakter.
Na mijn studies organisatiepsychologie en bedrijfskunde te hebben afgerond, heb ik in de avonduren in Apeldoorn het vakdiploma Reportagefotografie behaald.
Ik fotografeer vanaf mijn 8e. Eerst met een Kinax 6x9 cm balgcamera, daarna o.a. met twee…