Grazend damhert in het Amsterdamse Waterleidingen duingebied van Hans Post

Koop dit landschapskunstwerk Grazend damhert in het Amsterdamse Waterleidingen duingebied van Hans Post als print op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame. Voor jou op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.
1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
2 Kies extra opties
Met of zonder lijst?
Totaalprijs
371,- - %
Of betaal 3x 123,66 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 316967
Grazend damhert in het Amsterdamse Waterleidingen duingebied van Hans Post
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 316967 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.515 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

Hans Post

Heemstede, Nederland

Over ‘Grazend damhert in het Amsterdamse Waterleidingen duingebied’ van Hans Post

Kleurenfoto van een grazend damhert in het Amsterdamse Waterleidingen (AWD) duingebied in Zuid Holland. Het hert bevindt zich in een vlak gedeelte in het duingebied bij het plaatsje De Zilk. De foto is genomen in februari 2017. In de achtergrond zijn plekken zichtbaar met sneeuw.

Origineel gemaakt door Hans Post.

Ontdek ons acrylglas

Kunstprints met diepte op acrylglas

Ontdek de luxe van een kunstprint achter zwaar acrylglas, waar elk detail tot leven komt met een ongeëvenaarde dieptewerking.

  • Haarscherpe prints
  • Stevig en duurzaam
  • Zwevende elegantie
  • Verfijnde afwerking
Meer over acrylglas
Ontmoet de beeldmaker
Hans Post
Heemstede, Nederland

Mijn naam is Hans Post. ik ben geboren in 1954. Op mijn 35e besloot ik om naast mijn werk in de luchtvaart een introductiecursus te doen aan de Haarlemse Fotoacademie (die bestond toen nog). Sindsdien is de passie voor fotografie nooit meer verdwenen. Ik ben graag bezig met creatief studiowerk maar doe ook andere soorten fotografie.

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten