Over ‘Hallo hier ben ik, ik ben een kikker ....’ van Willem Woudenberg / Photobywim
Deze kikker is gefotografeerd toen ik in een fotokijkhut zat en het vrijvertje voor mijn inspcteerde, deze kikker en meerder vielen mij op, omdat hij mijn richting uitzwom met een blik van : "wat zien ik, ben je mij nu aan het fotograferen", "ik heb geen toestemming geven ":)
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Photobywim fotografie, in focus!
Wat leuk dat je me gevonden hebt, wat kan ik voor je doen?
Fotografische uitingen zijn er om iets uit te beelden, iets te zeggen, ze vertellen een verhaal. Ze leveren tevens een positieve bijdrage aan de zichtbaarheid van je bedrijf en ondersteunen jouw boodschap om jouw business in de markt te zetten.
Waar wacht u op, bel voor een bak koffie en een goed gesprek en bestel die foto die zo graag aan de muur…