Over ‘Halloween: De dode bruid – De zombiebruid’ van RAMYHEFNY-GALLERY
Een bleke zombiebruid met een kroon van verwelkte rozen staart naar buiten onder opvallende, druipende Halloween-letters, geflankeerd door grijnzende jack-o’-lanterns. Deze ruige illustratie met gedurfde contouren straalt een griezelige seizoenssfeer uit met een duister-romantische draai.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben Ramy, een autodidactische digitale kunstenaar uit Egypte met een passie voor het tot leven brengen van personages en wezens. Mijn werk omvat met de hand geïnkte dierenportretten, duistere fantasiekrijgers en levendige popart — elk werk is helemaal zelf gemaakt, waarbij ik traditionele schetsen combineer met digitale kleuren. Kunst gaat voor mij over het vastleggen van persoonlijkheid en emotie in elke lijn.
Bezoek shop