.Happiness van HelgaLiefs

Koop dit moderne kunstwerk .Happiness van HelgaLiefs als print op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame. Voor jou op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.
1 Maak je kunstwerk persoonlijk Maak dit kunstwerk helemaal van jou
MateriaalKies de uitvoering Meer over dit materiaalMeer over deze uitvoering
AfmetingKies een formaat dat past bij jou
Complete set of wisseldoek?Hoe wil je dit kunstwerk gebruiken?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.ArtFrame™ is eenvoudig zelf te monteren - in een paar stappen klaar om op te hangen. Bekijk hoe simpel het werkt.
2 Kies extra opties Geef het werk de finishing touch
Akoestisch materiaalAkoestische demping (optioneel)
Totaalprijs Jouw kunstwerk
151,- - %
Of betaal 3x 50,33 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 1733562
.Happiness van HelgaLiefs
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 1733562 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.524 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

HelgaLiefs

Nijkerk, Nederland

Over ‘.Happiness’ van HelgaLiefs

Een heerlijk dromerig konijntje, leuk voor de kinderkamer of in een kamer die wat kleur kan gebruiken. Het beeld van gewoon genieten van het zijn, van een mooi veld madeliefjes, Samengevangen in een kleurig schilderij.

Origineel gemaakt door HelgaLiefs.

Ontdek ArtFrame™

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.

  • Fine-art printkwaliteit
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
Ontmoet de beeldmaker
HelgaLiefs
Nijkerk, Nederland

Helga Lam werkt intuïtief zonder teveel na te denken vormen er zich kleuren op het doek, gevolgd door nieuwe laagjes en soms is de eerste laag niet eens meer zichtbaar, maar wel nodig om tot een eindresultaat te komen.
Vele laagjes van allerlei materialen (Mixed Media) volgen net zolang ze tevreden naar haar werk kan kijken en het 'stil' wordt.
Het idee achter haar kunst is om wat liefs de wereld in te sturen daarom zijn haar initialen omgevormd tot…

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten