Over ‘Heideveld tijdens blauwe uur’ van Dannis van der Heiden
Landgoed Den Treek-Henschoten is populair bij wandelaars. Het landgoed is bijzonder gevarieerd en kent bos, stuifzanden, weiden, cultuurhistorische huizen en prachtige heidevelden die prachtig tot hun recht komen bij regenachtig weer tijdens de zonsondergang, of in dit geval er na.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Dannis van der Heiden woont in Amersfoort, Nederland. Hij leidt een druk leven en zocht naar een rustgevende passie die daarnaast zou passen. Omdat hij altijd al van het maken van foto's heeft genoten, heeft hij een camera en wat lenzen gekocht en is aan de slag gegaan. Een typische autodidact met inmiddels veel ervaring in fotografie.
Bezoek shop
