De mensen mogen dan reeds uit deze kerk zijn vertrokken... Vandaag de dag nemen duiven deze kerk in volle getallen over.
"Anthony Clauws is een fotograaf die verlaten gebouwen over de hele wereld fotografeert. Met name verlaten locaties waarbij het verval al goed zichtbaar is. Bekijk gerust mijn werk en reis met mij mee door een wereld vol mysterie, verwondering en allerlei pareltjes.".. Lees verder…
Super!
Mooie print. Goede kwaliteit behang. Goede service (meedenken in mogelijkheden). Snel.
Adembenemend
Voor de 2e keer een aankoop gedaan en de kwaliteit is prima, keurig verpakt en een prettig contact met de betreffende medewerker/ster. Jammer dat ze nooit aanbiedingen hebben of sale bijvoorbeeld. Ik mis het dat je geen account kan aanmaken want nu bouw je ook geen bestel historie op en moet je telkens maten e.d. van de gekochte kunstwerken op gaan zoeken.
2 keer een topervaring.
Via VT Wonen aan dit mooie bedrijf gekomen. Inmiddels twee mooie "werken aan de muur". Service is top, zo ook de nette levering. Echt waar voor je geld.
Veel keuze en diversiteit, een echte aanrader.
Blij met het cadeau
Mooie foto besteld als cadeau en ik had wat haast maar door een extra telefoontje aan de klantenservice erg netjes geholpen door Mirelle, waarvoor dank
Prima verzorging
Vandaag is onze wanddecoratie bezorgd. Mooi in het frame en precies zoals het er op de website uit zag
Was makkelijk in elkaar te zetten
Wat kan ik zeggen, alles aan Werkaandemuur.nl klopt. Van het uitzoeken tot aflevering kan ik geen minpunt bedenken. Ik ben ook bij hun fysieke showroom geweest, ook een aanrader.
Mooie collectie.
Mooie, gevarieerde collectie.
Duidelijke aanwijzingen wat en hoe je het uitgevoerd wilt hebben.
Snelle levering.
Uiterst tevreden.
Goede service, er was een fout en Direkt verholpen
Goede communicatie over de uitvoring van de (speciale) order, snelle levering (binnen 2 dagen), goed verpakt en verzonden.
Helemaal top
Hele mooie keuze aan beeld materiaal. Snelle levering en zorgvuldig verpakt. Ik ben blij!
Super snelle service, komen hun afspraken na. We zijn er heel blij mee. Joke Rijssen