Over ‘Herfst in The Poisoned Glen’ van Bo Scheeringa Photography
Een bewolkte dag in september, af en toe een waterig zonnetje die de bergen rondom The Poisoned Glen beschijnen. Het dal ligt in Glenveagh National Park in County Donegal Ierland, te midden van het ruige landschap van de Derryveagh Mountains.
Waarom heet dit prachtige gebied The Poisoned Glen?
Eén verhaal is dat de verkeerde…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Bo Scheeringa is een enthousiast landschapsfotograaf, met als grote passie de provincie Groningen en Ierland. Daarnaast is zij gespecialiseerd in portret- en documentaire fotografie. Bo werkt voornamelijk aan eigen projecten.
Zij publiceerde twee fotoboeken: in 2017 verscheen 'Ruim Leven' en in 2021 het fotoboek 'PEAT'. Veel foto's uit deze boeken zijn inmiddels verkrijgbaar via Werk aan de Muur en Art Heroes!