In het Speulderbos, ook wel het bos van de dansende bomen genoemd is het in de herfst op z'n mooist.
Als er wat mist is en zon, dan verschijnen de zonneharpen.
Een prachtig gezicht!
46 jaar, getrouwd, 3 kinderen
Beroep: directeur christelijk kindcentrum de Levensbron te Genemuiden.
Grote hobby: fotografie, met name natuur, dronefotografie en portret...
Lees verder…
Mooie foto’s en goede afwerking
Ik heb heel blij met de foto’s die ik heb besteld: mooie en goede kwaliteit en snelle afhandeling
Groots assortiment en keuze in afwerking, je zou er keuzestress van krijgen. Uiteindelijk gekozen voor een kunstwerk op acrylglas. We zijn er reuzeblij mee. Contact met winkel verloopt snel en effectief. De levering duurde wat langer dan op de website staat vermeld, dat was voor ons geen enkel probleem.
Neem de tijd en ervaar de vele mogelijkheden
Door het “tool” heb je een goed inlevingsvermogen om het thuis aan de muur te ervaren of het bij het interieur past en de maat zelf kun5 bepalen.
(Translated by Google) Fast delivery. Very happy with it (Original) Snelle levering. Erg blij mee
Het schilderij voldoet helemaal aan de verwachtingen.
Ik werd goed op de hoogte gehouden van de procedure en voortgang en aflevering van het produkt. Het ziet er heel mooi en haarscherp uit. Ook de kleuren zijn erg mooi; precies als op de afbeelding.
(Translated by Google) The 3 works that have already arrived exceed my expectations, the colors are fantastically beautiful, they are canvases that are very beautifully stretched, beautifully finished, but I always have trouble with the delivery people who never call when they deliver an order, we live on the 2nd floor on Saturdays. We have looked again and again downstairs, using the lift, but the last time my partner went to look at 10 p.m. still no packs, there are still two works left that were going to be delivered on Saturday afternoon in 9160 Lokeren on Sunday, I will see in a text message that the works are in St Niklaas, that is a Merwe if they are delivered at home here, put them in the entrance hall on the wall where everyone can get hold of them, even the people who pass by on the sidewalk because those delivery people have never heard a bell heard and if they don't call we don't know they are there (Original) De 3 werken die al toegekomen zijn die overtreffen mijn verwachtingen de kleuren zijn fantastisch mooi het zijn canvassen die zijn heel mooi opgespannen prachtig afgewerkt alleen heb ik wel altijd last met de bezorgers nooit bellen die als ze een bestelling brengen wij wonen op het 2de verdiep zaterdag hebben we keer voor keer gaan kijken beneden wel met de lift maar de laatste keer is mijn partner gaan kijken om 22 u nog steeds geen pakken er zijn nog twee werken achter die gingen zaterdag middag geleverd worden in 9160 Lokeren zondag zie ik dan in een sms dat de werken in St Niklaas staan das wel een Merwe als hier thuis geleverd worden zetten die in de inkomhal aan de muur waar iedereen ze maar mee te pakken heeft zelfs de mensen die passeren op het voetpad want die bezorgers hebben hebben nog nooit van een bel gehoord en als ze niet bellen weten wij niet dat ze daar zijn
Keurig verzorgd het is echt goed
Het schilderij is mooi en is keurig gemaakt en stevig verpakt en verstuurd
Werk aan de Muur is een aanrader! De app om je werk virtueel op te hangen is top. Tussen bestellen en leveren krijg je per mail leuke info en tips en word je op de hoogte gehouden van de status van je bestelling. Het schilderij (voor in de tuin) voldoet helemaal aan onze verwachtingen. Wat ons betreft is dit niet de laatste bestelling bij Werk aan de Muur.
Top service
Klantendienst is zeer behulpzaam en vriendelijk.
De canvas werd snel en goed verpakt geleverd en is heel erg mooi!
Duidelijke website, prijs kwaliteit dik in orde en netjes afgeleverd.
Klasse hoe de kwaliteit, opvolging na de bestelling en levering zo vlekkeloos verlopen zijn.
Oeps, de marge voor de beginzin was een beetje kort, maar dan maak ik het hier maar goed.
Wat ben ik blij als een kind dat Sinterklaas net op bezoek heeft gekregen en dat dankbaar alle cadeautjes begint uit te pakken. En er vooral van geniet. Toen ik mijn keurig verpakte pakket voorzichtig opende, zag ik beetje bij beetje de kracht en de rauwe puurheid dat dit canvasdoek voor mij uitstraalt. Ik ben zo een beetje een vintage-lover die niet zo houdt van 'gepolijste' kunst. Voor mij moet er iets menselijks in zitten, iets gedurfder dan mainstream en dat heb ik hierbij gevonden. Het past perfect in mijn gedurfde interieur dat heel veel zegt over wat ik belangrijk vind in mijn leven. Mag ik Stephanie nog even bedanken voor haar aangename, vriendelijke manier waarop ze mij per mail begeleid heeft naar mijn prachtige aankoop? Stephanie, zulke klasse waardeer ik ! Jou gedrevenheid geeft een extra toets aan de beleving van dit prachtig kunstwerk. (Heb overigens al meerdere complimentjes gekregen over mijn nieuwe 'muuraanwinst')! Lieve groetjes, Peter Van den Veyver
Veel keus. Daardoor mooi werk kunnen kiezen geheel in juiste kleuren. Snelle levering.