Over ‘Het kasteel van Kanazawa’ van Marcel Alsemgeest
Kasteel Kanazawa was van 1583 tot het eind van de Edoperiode de zetel van de Maeda familie, één van de meest invloedrijke families uit de geschiedenis van Japan. Eeuwenlang waren ze de op één na rijkste familie van het land.
Het kasteel is in de loop der tijd een aantal keer door vuur verwoest. De meest recente verwoesting…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik richt me vooral op reis- en natuurfotografie. Bijzondere bestemmingen, zoals IJsland, Japan, Iran enzovoorts maken veel indruk en zijn geweldig om te fotograferen. In Nederland trek ik er vooral op uit om dieren en landschappen vast te leggen.
Bezoek shop