Over ‘Hoek Dongjumervaart-Noordergracht’ van Studio Bosgra
De Dongjumervaart was vroeger een belangrijke vaarweg van en naar het noorden. Dit punt is in de Elfstedenroute het begin van de barre 44 kilometer naar Dokkum. Rechts op de foto de voormalige scheepswerf Brandsma.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Johan begon te fotograferen als 14 jarige, later geschoold op de Kunstacademie. Onderwerpen zijn vooral landschap, techniek en cultuur. Inmiddels werkt hij ruim 25 jaar als fotograaf en grafisch ontwerper. Liesbeth is ook grafisch ontwerper en fotografeert graag details, vooral in de natuur. Beeld kan ontzettend krachtig zijn!
Bezoek shop