Over ‘Hommels in de zomerbloei’ van Studio Mirabelle
Dit werk is ontstaan uit twee foto's die ik maakte op landgoed Broekhuizen in Leersum. In de bewerking heb ik beide beelden samengebracht tot één botanische compositie waarin bloemen en insecten samen een verstild moment uit de natuur vormen.
De zachte roze bloei trekt direct de aandacht, terwijl de hommels druk bezig zijn met…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hi! Ik ben Nannie van der Wal, digitale kunstenaar met een liefde voor fotografie en het omtoveren van kleine momenten tot unieke kunstwerken. Mijn ontwerpstudio heet Mirabelle, afgeleid van het Latijnse mirabilis, wat bijzonder of bewonderenswaardig betekent. Die betekenis vormt de rode draad in mijn werk. Ik vind schoonheid in zowel het alledaagse als het onverwachte. De natuur is mijn grootste inspiratiebron.
Mijn werkwijze bestaat uit het gebruiken van fotografie…
