Deze collage is onderdeel van mijn art journal. Op speelse wijze ben ik met tijdschriften en acrylverf aan de gang gegaan. Hier zien we een vrouw afgebeeld, temidden van weggescheurde stukken papier uit tijdschriften en delen met acrylverf beschilderd papier. Ik ben altijd groot fan van vervallen aanplakbiljetten, waar laag over laag over laag zichtbaar wordt en samen een spel spelen. Een stuk street art vibe voor aan de muur voor een speels urban gevoel in huis.
Niets in deze collage is bedoeld om perfect te zijn. Het mag er gewoon zijn, in al zijn imperfectie. Zoals wij er ook gewoon mogen zijn met onze imperfecties. De tekst, die overigens veel ruimte laat voor eigen interpretatie, wijst in de richting van de eeuwige hoop met woorden als 'everything', 'erg goed omdat', 'altijd hoopvol'. Het is aan jou om de gaten in te vullen.
Dit beeld is ontzettend leuk te combineren met andere beelden uit mijn art journal album. Neem dus zeker ook een kijkje in dit album https://www.werkaandemuur.nl/nl/shopalbum/Collages---Art-Journal-pagina-s/125804/71937
Op de achtergrond (en stukken voorgrond) heb ik met acrylverf in de kleuren bruin, groen, blauw en oker op een zwarte achtergrond geschilderd. Daaroverheen heb ik met transparante gel diverse afbeeldingen uit tijdschriften opgeplakt zoals de vrouw en de teksten en een stukje golf. Dit geheel is vervolgens gefotografeerd en heeft een digitale filter gekregen. Deze filter zorgt ervoor dat de afbeelding van dichtbij (mits op groot formaat) mooie abstracte vlakken heeft en je van veraf de afbeelding in totaliteit kan zien.
Ik hou enorm veel van alles wat met kunst, cultuur en creativiteit te maken heeft. Ervaren, creëren, doceren en communiceren. Via taal, beeld, non-verbaal en via de muzikale stem.
Ik ben bekend geworden met mijn inkt portretten via het televisie programma VTWonen Weer verliefd op..
Lees verder…
(Translated by Google) Easily ordered and delivered fairly quickly. Excellent quality work on the wall. A satisfied customer, with a work of art on the wall. (Original) Gemakkelijk besteld, en redelijk snel geleverd. Prima kwaliteit werk aan de muur. Een tevreden klant, met een kunstwerk aan de wand.
(Translated by Google) Good service. (Original) Goeie service.
Positief
Perfect zoals verwacht
mooie canvasfoto
mooie canvasfoto goed verpakt maar nogal duur
Heel goed
Heel goed mooi schilderij laten maken .op canvas .Heel mooi geworden ,ben er heel blij mee.
Complimenten aan de medewerkers van Werk aan de Muur
De kennis en kunde is absoluut het vermelden waard.
Er komt bij dat de vriendelijkheid van de medewerkers buitengewoon op prijs wordt gesteld.
Niets op aan te merken!
Bestelling, mailcontacten, en levering waren bijzonder prettig. Dit is mijn eerste kennismaking met Werk aan de Muur en alles was 100% in orde.
Super leuke mailtjes ontvangen nadat wij besteld hadden. Ons schilderij staat prachtig. Goede aflevering. Heel blij mee. Volgende keer bestellen wij weer bij Werk aan de Muur. Dikke dikke 10.
Perfecte service
Door waarschijnlijk een fout van mijzelf had Ik de verkeerde uitsnede besteld, na contact met het bedrijf werd alsnog de bestelling opnieuw geleverd met de juiste uitsnede zonder extra kosten, was ik heel blij mee.
In een woord echt geweldig.
De kwaliteit van de website is goed en duidelijk, je kunt je kunstwerk downloaden op je mobiel, zodat je een redelijke inschatting kunt maken. Helaas hadden wij de pech dat het kunstwerk kleine beschadiging heeft. In alle opzichten zijn wij tevreden over de wijze waarop de klacht is afgehandeld.
Opmerking: bij Met wie heb je contact gehad; daar staat Annet niet bij.
Met haar hebben wij contact gehad en niet met de overige collega's die vermeld staan.
Ik vind de canvas die ik besteld heb top heel mooi verzorgd en netjes afgeleverd. Ik was zo tevreden dat ik al een tweede besteld heb. Super gewoon
Vandaag ons prachtige portret op acrylglas mogen ontvangen. Geweldig mooi met een fraaie baklijst. Goed verpakt voor transport en zeer mooi afgewerkt! Kom hier zeker terug.