Over ‘Horizontale rooklijnen’ van Huub de Bresser
Werken met rook, in dit geval wierook, is een waar avontuur. Je zoekt een compositie, maar de garantie dat die ook in je beeld komt, is lang niet zeker. Je kunt rook wel wat sturen, maar uiteindelijk bepaalt de luchtstroom het uiteindelijk beeld.
Deze foto is ontstaan in mijn vroege experimenten met wierook. Met Lightroom heb ik dit…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben Huub de Bresser en geboren in 1955. Mijn werk omvat o.a. landschappen, natuur, lightpainting, macro en abstracte fotografie. In de coronatijd ben ik begonnen met werken met zeepsop- en rookfotografie. Deze vorm van fotografie is steeds zeer verrassend en na bewerking in Lightroom en/of Photoshop ontstaan beelden, die erg vervreemdend zijn.
Ik hoop dat je veel plezier beleeft als je door mijn werken "loopt".
