Over ‘Huis met torentje Alkmaar’ van René Groeneveld
Alkmaar heeft een prachtig historisch centrum met veel markante gebouwen. Als je het centrum binnenkomt vanaf de Emmabrug en je gaat de Zilverstraat in dan kom je dit bijzondere gebouw tegen. Elka Alkmaarder kent dit pand wel. Je ziet er dan ook heel vaak fotografen staan en natuurlijk nemen veel toeristen dit pand ook op de foto
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Al sinds mijn tienertijd is fotografie mijn passie. Ik heb zelfs nog een tijd een donkere kamer gehad. De laatste jaren fotografeer ik met name landschappen in de omgeving van mijn woonplaats Alkmaar. Daar vind je aan de oostkant het beroemde polderlandschap en aan de westkant de breedste duinen van ons land en natuurlijk de Noordzee. Kortom, een prachtige streek voor schitterende foto's van landschappen.
Bezoek shop
