Over ‘Hvita rivier’ van Louise Poortvliet
Kloof in de Hvita rivier, iets stroomafwaarts vanaf Gullfoss. Doordat het water zojuist uit deze waterval en ook uit de Faxi waterval komt, is het water erg troebel maar heeft nog niets aan kracht verloren. Door deze enorme kracht is deze prachtige kloof uitgesleten.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben Louise Poortvliet, 39 jaar en fotografeer al zolang ik me kan herinneren. Reizen en wandelen in de natuur zijn, naast fotografie, mijn grootste passies. Een perfecte combinatie, want ik ga zelden zonder mijn camera op pad. Het resultaat: een fotocollectie om trots op te zijn! Bekijk mijn reis- en natuurfoto's in mijn galerij en bestel jouw favoriet voor aan je muur!
Bezoek shop
