Basismodule: ID=1:2-10-58 | V=048
2 x 10 L-vormige stroken overlappen elkaar.
De verhouding tussen de strookbreedte en de strookafstand is 1:2.
Door het verwijderen van individuele strepen ontstaan verschillende motieven.
De basismodule is nu gerangschikt op een 2x2 matrix, waarbij de module kan worden gedraaid (90, 180, 270 graden) en of extra gespiegeld.
Huidige versies:
47, 48, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 67, 71
Verdere patronen kunnen worden gevonden met behulp van de zoekfunctie.
Beeldbreedte in cm: (50 / 100 / 120 / 150)
==> strookbreedte in mm: (4,3 / 8,7 / 10,4 / 13,0)
Ik hou me bezig met constructieve graphics.
Ik ben waarschijnlijk een van de vele onbekende pioniers op het gebied van computer graphics. Grafiek met een "ph", ik sta erop.
Al op school was mijn studentenwerk constructief. Het werk daarna was voornamelijk met inkt, liniaal en kompas. Slechts kortstondig had ik..
Lees verder…
TOP !!!
Ruime keuze, veel mogelijkheden om het werk aan te passen aan je eigen omgeving, goede communicatie en stipte levering, kortom,
beter kan niet !!
Goed geregeld
Veel keuze in afbeeldingen en materialen, netjes verpakt en snel verstuurd.
Wij zijn erg blij met ons nieuwe schilderij.
Snelle reacties, goede materialen, mooie website.
super ervaring
voor het eerst werk besteld hier en we zijn ontzettend fijn geholpen. prima service en goed bereikbaar
We hebben een prachtig werk aan de muur en de ervaring met de service afdeling is ook perfect. Ik kan ze van harte aanbevelen.
Super kwaliteit
Voor de 2e keer een schilderij besteld,zeer mooie kwaliteit
Ruime keuze. goede informatie. Snelle service en nazorg. Persoonlijke benadering
Makkelijk besteld, snel geleverd. Goede kwaliteit
Ik vind de canvas die ik besteld heb top heel mooi verzorgd en netjes afgeleverd. Ik was zo tevreden dat ik al een tweede besteld heb. Super gewoon
FANTASTISCHE KWALITEIT
fijne service en prachtige kwaliteit! Aanrader
Ik ben héél tevreden met deze fotoprint, de kwaliteit is super! De kleuren komen er mooi uit net zoals op het beeldscherm te zien was.
Al eerder bij Werk aan de Muur besteld en dat verliep eveneens probleemloos. Het doek dat wij nu bestelden is prachtig. De levering verliep vlotjes. Hierover in de ochtend van de levering nog wel contact gehad met Lianne en werden vriendelijk te woord gestaan. Het doek werd ruim vòòr tijd geleverd. Al met al zeer tevreden. Wij zijn een volgend werk al weer aan uit uitzoeken. Bedankt voor de uitstekende service.