'Incompleteness Blown Away',
Een figuratief werk van zwart draad & houtskool op doek.
De werken van Kim kenmerken zich door een emotionele lading. Vragen roepen zich op.
Er moet ruimte voor de toeschouwer zijn om een eigen interpretatie te kunnen maken.
Vrouwelijke figuren, sensualiteit, kracht & kwetsbaarheid zijn een terugkerend thema in haar werken.
De losse draden staan voor verandering & beweging.
Kim Rijntjes , afgestudeerd Monumentale Vormgeving aan de Academie Beeldende Kunsten te Maastricht.
Haar werken zijn grotendeels van textiel. Zij brengt met haar werken een gevoel van kracht en kwetsbaarheid over, zonder sentimenteel te worden. Zij neemt je mee in een wereld van emoties, waarin zij experimenteert met..
Lees verder…
Goede service/contact/levering
De schilderijen (canvas) waren exact de kleur zoals weergegeven op de website. Wij zijn er blij mee.
(Translated by Google) delivered promptly and 100% satisfied. TOP! (Original) keurig afgeleverd en 100% tevreden. TOP!
Top bedrijf. Schilderij besteld in een afwijkende maat. Precies gemaakt zoals wij het wilden. Op beloofde tijd geleverd en perfect verpakt. Werk aan de muur is absoluut een aanrader.
Goed
Correct uitgevoerd, blij mee
Goede service, er was een fout en Direkt verholpen
Duidelijke informatie op de site. Snel geleverd en mooie collectie.
Boven verwachting
Wij zijn heel blij met onze aankoop. Goede kwaliteit, prachtige kleuren, snelle en vriendelijke service.
Top bedrijf!
Van begin tot eind een prima service; goede communicatie en aanvullende informatie; met een mooi product als eindresultaat!
Een afbeelding heb ik helaas nog niet, omdat ik het doek cadeau gegeven heb. Ik heb inmiddels wel gevraagd aan de ontvanger om een foto ervan te sturen.
Zowel inkomend als beeldmakers hebben wij en uitgaand als kopers vernemen wij de beste ervaringen met Werk aan de Muur.
Gewoon goed !
Ruime keuze, fraaie collectie, de afspraken nakomen, binnen de afgesproken tijd geleverd. Kortom, prima partner
10 op 10
De werken die ik al gekocht heb zijn bangelijk mooi maar te bediening was heel goed