*** Let op: Echte fotografie - geen AI! ***
De Triomfpoort is een van de beroemdste bezienswaardigheden in Innsbruck. Het ligt aan het zuidelijke einde van de Maria-Theresien-Straße.
Triomfboog in Romeinse stijl, gebouwd in 1765 door keizerin Maria Theresia ter gelegenheid van het huwelijk van haar zoon. Toen de triomfboog werd gebouwd, bevond zich hier de zuidelijke uitgang van de stad. De Triomfboog werd in de 18e eeuw in opdracht van Maria Theresia gebouwd in barokstijl.
De oude binnenstad van Innsbruck met zijn historische gebouwen zoals het Gouden Dak, de Hofburg, de Ottoburg en de stadstoren ligt midden in het centrum van de stad. De oude stad is gemakkelijk te voet te verkennen. Alles is verkeersluw en gemakkelijk bereikbaar. De bergketen Nordkette is vaak op de achtergrond te zien, wat bijzonder schilderachtig is. De smalle steegjes nodigen uit tot rondslenteren.
Het Gouden Dak is een laatgotische erker op het Neuer Hof in de Herzog-Friedrich-Straße in de oude binnenstad van Innsbruck en wordt beschouwd als een herkenningspunt van de stad.
De stadstoren is ruim 50 jaar ouder dan het Gouden Dak. Hij werd voltooid in 1450 en staat naast het oude stadhuis.
Hallo - ik ben een fotograaf uit Duitsland.
Hier laat ik reis- en natuurfoto's zien: foto's uit Duitsland, Europa en verre landen - bloemen, dieren, landschappen en nog veel meer...
Veel plezier met het bladeren door mijn albums!..
Lees verder…
Alles en iedereen is prima daar
Ik had mooi schilderij uitgezocht om poster van te maken maar er niet aan gedacht dat dat wel even tijd kost.Er zijn natuurlijk meer mensen die iets bestellen.Mailtje gestuurd of het misschien eerder kon en ja hoor omdat het er voor een bepaalde gelegenheid moest zijn gingen ze dat in orde makenWaar vind je zoiets nog dat men met speciale wensen rekening houdt.
De poster was prachtig en zo keurig verpakt alle lof!
Het schilderij voldoet helemaal aan de verwachtingen.
Ik werd goed op de hoogte gehouden van de procedure en voortgang en aflevering van het produkt. Het ziet er heel mooi en haarscherp uit. Ook de kleuren zijn erg mooi; precies als op de afbeelding.
Fantastisch mooi systeem om je muur mee te verfraaien. Heel veel keuze, van bekende kunstwerken tot praktisch elke denkbare voorstelling. De afbeeldingen zijn in verschillende maten te bestellen en worden dan samen met de lijst op maat gemaakt. Wat mij betreft: Een topproduct!
Mooie print, mooi ingelijst en zorgvuldig ingepakt. Precies zoals de slogan zegt: Origineler dan Ikea en goedkoper dan de gallery.
Werkaandemuur, beveel ik een ieder aan!
Ik heb veel besteld bij internet bedrijven, echter Werkaandemuur slaat alles, als het gaat om Service!
Product was niet naar wens, en is kosteloos en snel opgelost!
Kreeg binnen een week de goede uitvoering, en deze hangt nu te pronken boven de tafel.
Ik beveel dan ook en ieder Werkaandemuur aan, topbedrijf!
Prachtige werken en zeer goede klantenservice
Ik wilde na mijn bestelling toch nog iets veranderen, dit bleek geen enkel probleem. De klantenservice reageert snel en is bijzonder klantvriendelijk. Persoonlijk en toch professioneel. Toen de verzending iets vertraging opliep, werd ik steeds op de hoogte gehouden. De werken zijn prachtig, ben er heel blij mee!
Mooie collectie, duidelijke website en het persoonlijke advies. Dank je wel Fela! Dit bedrijf scoort op alle punten een 10.
geweldig
contact prima
verzending, keurig
eindresultaat precies zoals ik me had voorgesteld, wij zij er kei blij mee
Vriendelijk, goede service, hebben gevoel over het doen van zo'n waardevolle aankoop
Goede service en mooie producten.
Goede service en mooie producten.
Absoluut het wachten waard!
De contacten met de mensen van Werk aan de muur waren hartelijk en positief. De werken die ik heb uitgekozen zijn nog leuker dan in de catalogus. Ik geniet <3
(Translated by Google) Good product, delivered on time (Original) Goed produkt, keurig op tijd geleverd