Deze meid zit vrolijk met haar bladmuziek met notenbalken op de schoot. Dit is een goed voorbeeld van van Bijlert's favoriete low-life settings samen met een allegorische of moralistische overlay, die de zeventiende-eeuwse erotica verkleedt als personificatie van muziek. De vrouw is promiscue of prostituee: haar wenkende glimlach en gedeeltelijk blootliggende tiet zijn verleidingsvormen, zowel schilderkunstig als seksueel. Getoond in een met kaarsen verlicht interieur, zou dit geschilderde coquette zowel de levenskracht hebben versneld als het belichamen.
Jan Hermansz. van Bijlert (1597 of 1598 - Utrecht, 13 november 1671) was een Nederlands kunstschilder die tot de Utrechtse caravaggisten wordt gerekend. In zijn latere leven schilderde hij classicistisch. Hij schilderde vooral genrestukken en portretten. Andere namen voor hem zijn Jan Harmensz. van Bijlert, Jan van Biler, Jan van Bylaert, Giovanni Bilardo en Jan van Bylert.
Kunst te koop. Winkel met foto's en kunst als wanddecoratie. Poster, affiche, metaal (aluminium of staal), glas, canvas, fotoprint, hout, ingelijst, doek, fotobehang of tuinposter.
De collectie muurdecoratie of wandversiering is zeer breed, van natuur via mooie of sexy mensen..
Lees verder…
(Translated by Google) Great experience. Kept well informed. Good quality. Fairly fast delivery. (Original) Super ervaring. Goed op de hoogte gehouden. Goede kwaliteit. Vrij snelle levering.
Keurig en snel geleverd
Ben erg tevreden, keurig en snel geleverd en contact per mail erg duidelijk
Correct behandeld. Snelle afhandeling van mijn bestelling.
Heb helaas nog geen foto gemaakt.
Er wordt snel gereageerd op vragen en men komt zelf ook met ideeën en tips. Het eindresultaat van het akoestische doek is heel mooi geworden.
Prachtig resultaat. Helemaal blij mee in mijn nieuwe keuken!
Met zorg en liefde gemaakt!
Ik ben zeer tevreden over "Werk aan de muur". Je bestelt niet zomaar iets op "internet", maar je bestelt bij een bedrijf waar met zorg en liefde aan je bestelling wordt gewerkt.
Je wordt op de hoogte gehouden over de vorderingen van je bestelling en de levering vindt plaats op de dag waarop het jou uitkomt.
Ze vinden het ook belangrijk te weten hoe het werk je bevalt en of het een mooi plekje heeft gekregen.
(Translated by Google) Trying the products on your wall is a huge help. The canvas packaging met expectations. The video and instruction booklet clearly explained how to assemble the frame and attach the canvas. (Original) Het proberen van de producten tegen jou muur helpt enorm. De verpakking van het doek voldeed aan de verwachtng. Het frame monteren en het doek bevestigen werd goed getoond op video en instructieboekje.
Kunstwerk voldoet aan verwachting
Altijd spannend een kunstwerk kopen via internet maar de afbeelding op de website is zoals het kunstwerk in werkelijkheid is. Dat is prachtig!
Wel jammer dat er geen tijdsvak van bezorging is.
Ruime keuze en goede kwaliteit!
Voor een schilderij in het trappenhuis hebben we bij Werkaandemuur.nl een keuze gemaakt uit een zeer ruim aanbod. Prettige website, goede kwaliteit en de levering is goed verlopen. het schilderij hangt schitterend!
Alles en iedereen is prima daar
Ik had mooi schilderij uitgezocht om poster van te maken maar er niet aan gedacht dat dat wel even tijd kost.Er zijn natuurlijk meer mensen die iets bestellen.Mailtje gestuurd of het misschien eerder kon en ja hoor omdat het er voor een bepaalde gelegenheid moest zijn gingen ze dat in orde makenWaar vind je zoiets nog dat men met speciale wensen rekening houdt.
De poster was prachtig en zo keurig verpakt alle lof!
Heel mooie schilderijen
Wij hebben nu meerdere keren afbeeldingen op staal besteld en iedere bestelling is boven verwachting. Allemaal foto’s van Monique v Velzen, en allemaal even mooi.
Afwerking is perfect en ophangen super simpel.
De stukken komen ontzettend goed verpakt op het afgesproken tijdstip binnen en de communicatie is uitermate goed.
Adembenemend
Voor de 2e keer een aankoop gedaan en de kwaliteit is prima, keurig verpakt en een prettig contact met de betreffende medewerker/ster. Jammer dat ze nooit aanbiedingen hebben of sale bijvoorbeeld. Ik mis het dat je geen account kan aanmaken want nu bouw je ook geen bestel historie op en moet je telkens maten e.d. van de gekochte kunstwerken op gaan zoeken.