Kasteel Renswoude, vroeger Borchwal, is een kasteel en ridderhofstad en bijbehorend landgoed bij Renswoude in de Nederlandse provincie Utrecht
Mijn natuurfoto's heb ik veelal in de directe omgeving van Ede geschoten.
Zij zijn het resultaat van vele, vele uren genieten in de vrije natuur, vaak oog in oog met het wild, groot en klein, waarbij de camera altijd mijn "Cameraatje" is.
Sinds 2005 heb ik mijn hobby..
Lees verder…
Geweldig
Wat een mooi systeem. En fijn dat je zelf de mast kan bepalen. Erg tevreden.
Mooie foto ! Foto was goed verpakt en is in goede staat afgeleverd! Echt het geld waard !
super service, prachtige werken
Bedankt, mijn vakantiehuis straalt gewoon, dankzij de mooie reproducties.
Had spoed levering nodig. Exact geleverd volgens afspraak. Het resultaat is geweldig!!!
Contact en servicegericht
Ons prachtige kunstwerk had schade geleden tijdens het vervoer. Fantastisch snel en buitengewoon coulant opgelost!
Prima service, ook als er eens iets mis gaat
Wij bestelden een acryl werk en kregen dit met een beschadiging (flinke deuk) geleverd.
Na wat communicatie en onderbouwende foto's is een nieuw gemaakt werk geleverd, deze keer helemaal heel (ook beter ingepakt).
We genieten er elke dag nog van. Prima service van dit bedrijf!
Mooi werk.
Heb nu 3 keer iets besteld. Ben erg tevreden.
Top bedrijf!
Van begin tot eind een prima service; goede communicatie en aanvullende informatie; met een mooi product als eindresultaat!
Een afbeelding heb ik helaas nog niet, omdat ik het doek cadeau gegeven heb. Ik heb inmiddels wel gevraagd aan de ontvanger om een foto ervan te sturen.
Geweldig
Dit is de tweede keer dat ik iets koop bij Werk aan de muur. Het is prachtig en staat erg mooi in de kamer. Héél goed verpakt en alle info en afspraken waren geweldig.
Zowel inkomend als beeldmakers hebben wij en uitgaand als kopers vernemen wij de beste ervaringen met Werk aan de Muur.
Blij met het cadeau
Mooie foto besteld als cadeau en ik had wat haast maar door een extra telefoontje aan de klantenservice erg netjes geholpen door Mirelle, waarvoor dank