Over ‘Kinderen op het Wad’ van Furdjil de Lange
Tikkertje spelen is al vrij ouderwets, maar zet de kinderen op de bodem van de Waddenzee en het geeft een hele nieuwe dimensie. Met het zeewier en krabben tussen je tenen is het ineens weer heel spannend. Tegelijkertijd bieden de contouren een mooi contrast met de achtergrond.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Manager bij een vooraanstaand restaurant in de Haagsche binnenstad. Buiten het werk om heel erg geïnteresseerd in fotografie en dan met name landschappen en stillevens.
Manager in one of the leading restaurants of The Hague. Besides working as a manager I like to be outside to take photo's of landscapes and still lifes.
