Over ‘Kleuren Vis’ van Linda van Hagen
Deze kleurrijke vis lijkt rechtstreeks uit een droomwereld te komen. Zijn lijf is versierd met felgekleurde patronen, stippen en vormen, alsof elk schubje zijn eigen feestje viert. Op de achtergrond zie je een speelse mix van zeshoeken, bloemen en abstracte vormen in alle kleuren van de regenboog.
Het werk straalt energie en…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben een beeldmaker met een hoofd vol verhalen en een hart voor het surrealistische. Beelden ontstaan bij mij van binnenuit – soms helder, soms mistig, maar altijd geladen met gevoel.
Mijn werk beweegt zich op het snijvlak van werkelijkheid en surrealisme. Ik zoek naar humor en de schoonheid van het ongemakkelijke.
Elk beeld is een vertaling van wat zich in mijn hoofd afspeelt – een soort visuele dagboekpagina’s, voor wie durft te kijken. Soms met een vleugje humor.
