Over ‘Koe in de wei’ van Bert-Jan de Wagenaar
Een koe, vredig in de wei. Hollandser wordt het niet. Koeien zijn erg nieuwsgierig en mijn ervaring met het fotograferen van koeien is, dat ze altijd dichtbij komen om te kijken wat je nou eigenlijk aan het doen bent met dat gekke ding waar je de hele tijd doorheen kijkt. :-)
Dit lieve kalfje zocht mijn gezelschap en liet zich…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Bert-Jan de Wagenaar (1974), fotograaf, grafisch vormgever, kunstenaar, musicus.
In de jaren '90 studeert hij een aantal jaren aan kunstacademie en grafische school. Daar wordt hem het vak van de (toen nog analoge-) fotografie en grafisch vormgeven bijgebracht. Uiteindelijk kiest hij toch voor een carrière in de muziek en de camera en viltstiften verdwijnen in de kast.
Uiteindelijk blijkt het bloed toch te kruipen waar het niet gaan kan en heeft hij de camera en…
