Polderlandschap met koeien in de wei in Nederland
Rotterdammer Peter de Kievith is sinds 1986 professioneel werkzaam als fotograaf. Eerst als fotojournalist. Later voor bedrijven, de overheid en stockbureaus... Lees verder…
NederlandVeel keuze en mogelijkheden, binnen een paar dagen een fantastisch afgewerkt canvas in huis. Super mooie print!
Nederland
Supermooi
Om ons vakantiehuisje op te fleuren hebben we foto's op canvas laten printen. Vanwege Black Friday en de feestdagen duurde de levering wat langer dan gebruikelijk (werden we netjes over geïnformeerd) maar het resultaat was het wachten meer dan waard. Supermooie werken zijn het geworden. Alles degelijk verpakt om beschadigen te voorkomen.
Nederland
Neem de tijd en ervaar de vele mogelijkheden
Door het “tool” heb je een goed inlevingsvermogen om het thuis aan de muur te ervaren of het bij het interieur past en de maat zelf kun5 bepalen.
Nederland(Translated by Google) Many choices and very good quality, which leads to beautiful results (Original) Vele keuzes en zeer goede kwaliteit, wat uitblinkt tot prachtig resultaat
Nederland
Zeer mooie uitvoering
Zeer goed uitvoering en goede correcte levering
Nederland
geweldig
Goede service, mooie kwaliteit van het behang.
Nederland
Fantastisch!
Een hele mooie scherpe productie. Fantastisch!
NederlandHeel tevreden met het bestelde kunstwerk. Goede kwaliteit en op tijd geleverd. Mocht je twijfelen, doe dat maar niet, het is zo mooi!
Nederland(Translated by Google) 2 works ordered. Hang beautifully in our new home. Have already received many compliments! (Original) 2 werken besteld. Hangen prachtig in ons nieuwe huis. Heb al vele complimenten mogen ontvangen!
Nederland
Keurig en snel geleverd
Ben erg tevreden, keurig en snel geleverd en contact per mail erg duidelijk
Nederland
super kwaliteit
We zijn uiterst tevreden, en het heeft een prachtige plaats gekregen in onze woonkamer.
Het was onbeschadigd, dankzij de geweldige verpakking.
Zeer bedankt voor het geweldige werk wat jullie hebben geleverd .
Nederland
heel blij
grote keuze bij Werk aan de muur . Wilde iets voor op het toilet en ben leuk geslaagd met een subtiel kunstwerk.