Over ‘Kom over de brug’ van Peter Bartelings
In het bergdorpje Saorge in de Franse Alpen zijn de huizen als het ware tegen de rotswand geplakt. De paar honderd huisjes zijn zoveel mogelijk met elkaar verbonden. Op dit werk is een huisje te zien dat alleen via een stenen bruggetje toegankelijk is.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Over de beeldmaker: als geboren en getogen Amsterdammer voelt Peter Bartelings zich nauw verbonden met de stad Amsterdam. In de loop der jaren heeft hij iconische werken gemaakt die veel worden verkocht. In tal van Europese landen prijkt zijn werk aan muren van huizen en kantoren.
Bezoek shop
