Over ‘Komeet boven Ezinge’ van Karin Engelkes
Ezinge, 1 van de oudste nederzettingen van Nederland. Een prachtig pittoresk wierdedorp waar de 13e eeuwse kerk los staat van de toren.
In oktober 2024 schoot komeet C/2023 Tsuchishan/Atlas langs de aarde, met een magnitude zo sterk dat de komeet met de lange staart enkele dagen zichtbaar was met het blote oog.
Eenmaal…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hoi, mijn naam is Karin en sinds 2023 hou ik mij bezig met fotografie. Wat mij voornamelijk interesseert zijn nachtlandschappen, zoals melkwegfotografie en noorderlichtfoto's in de omgeving van Groningen. Ik probeer samen met een aantal fotografie vrienden elke keer wat nieuws te vinden en te leren
Bezoek shop
