Over ‘Konik paard met vintage look’ van Jolanda de Jong-Jansen
Tijdens een wandeling met mijn camera en een oude lens die ik erop had gezet kwam ik deze beauty tegen. Een konik paard, ik vindt het een paardenras om met een oude lens te fotograferen dus ik heb gelijk wat vintage kiekjes gemaakt van deze schoonheid met op de achtergrond een bokeh effect.
On a trip with my camera and an old lens…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Het fotograferen is een grote passie van Jolanda.
Je vindt haar veelal buiten, bij haar volkstuin in het bos of op de heide. Midden in de natuur is voelt ze zich opperbest en daar is ze dan ook vaak fotograferend bezig. Vrolijke kleuren, planten, bloemen, insecten en er de prachtige vlinders trekken haar het meeste aan met haar camera.
Haar voorkeur hebben bloemen, macrofotografie en het fotograferen van allerlei dieren.
Maar ook landschappen en haar eigen…