Over ‘Koninginnenpage’ van Judith Borremans Natuurfotografie
Pas na jaren vlinders fotograferen vond ik deze prachtige soort op een vroege ochtend in de Dordtse Biesbosch. Ik moest even naar adem happen, want deze vlinder is zo mooi. Zowel met de vleugels open als dicht is hij schitterend.
Op mijn gemak ben ik uiteindelijk de vlinder gaan fotograferen en kon ik mijn geluk niet op!
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Judith Borremans is een professioneel natuurfotograaf, gespecialiseerd in macrofotografie met een voorliefde voor vlinders, libellen, paddenstoelen en bloemen.
Ze organiseert workshops en fotoreizen in Nederland en daarbuiten, waarbij ze haar passie en kennis deelt met deelnemers.
Samen met haar man Herbert verzorgt ze vaartochten in de Brabantse Biesbosch met de JBNsloep, waar fotografie en natuurbeleving centraal staan.
Daarnaast runt ze de online JBN academie,…
