Over ‘Kust Vada Italië | Reisfotografie’ van Inge de Lange
In de zomervakantie ben ik naar Vada geweest in Italië. Op een avond ging ik de zonsondergang bewonderen aan de kust. Doordat de zee tegen de stenen aan sloeg kwam ik op het idee op een lange sluitertijd foto te maken. Doordat er ook nog wolken in de lucht zijn maakt dit de foto wat mysterieus.
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
Ik ben Inge, 25 jaar en fotograaf. Normaliter fotografeer ik vooral bruiloften. Daarnaast neem ik graag mijn camera mee op vakantie. De werken die ik maak zijn kleurrijk, minimalistisch en bestaan uit reisfotografie vol avontuur.
Mijn collectie bestaat uit stranden, fijne architectuur, botanische landschappen en landschappen die mijn aandacht trokken tijdens mijn reizen of tijdens het dagelijkse leven. Geniet ervan!
