Pittoresk vissersdorpje Crovie aan de Schotse kust van Aberdeenshire in de avonduren.
Architectuur- en reisfotograaf uit Stuttgart. Werkt voor architectenbureaus, uitgevers van boeken en reisgidsen en fotoagentschappen zoals Getty Images en Westend61. Eigen reisfotoarchief op www.dieterichfotografie.de.. Lees verder…
(Translated by Google) Very happy. It looks exactly as stated on the site. Top. (Original) Helemaal blij . Het ziet er precies uit als op de site aangegeven staat . Top.
Duidelijke informatie op de site. Snel geleverd en mooie collectie.
Leveren mooi werk af. Goed en prettig bereikbaar. Snelle afhandeling en voelde me echt klant waar ze veel moeite voor deden. Toppie!
(Translated by Google) Nice choice, fair prices and good service. (Original) Mooie keuze, nette prijzen en goede service.
Correcte afspraken, geleverd zoals het hoort. Thanks
Wandpaneel geslaagd
Voor een wandpaneel van 100x150 met geluidsabsorberende eigenschap kregen we technisch advies. Dus nu hebben we een betere acoustiek en een fraaie afbeelding aan de muur.
We hebben 2 hele mooie canvas schilderijen gekocht en ze zijn prachtig. Hadden ons wel in 1 schilderij vergist qua grootte maar konden hem gelukkig op een andere plek hangen. Maar ze zijn heel erg mooi en goed afgeleverd.
ze leveren goed werk af, leveren snel, erg betrouwbaar zeer positief
Mooie collectie
Ruime keus, fijn dat je met een app kunt kijken Hoe het uitziet.
Bezorging is goed verzorgd.
Geweldig!
Een grote canvas foto besteld. Van 8n het begin duidelijke communicatie via mail en je wordt goed op de hoogte gehouden. De pribt zelf via koerier ontvangen. Geweldig verpakt en daarmee geen beschadigingen. De print zelf ziet er geweldig uit. Wat een topkwaliteit. Dit is echt zijn geld waard. Er zit zelfs een echtheidscertificaat bij van de drukker. Topzaak dit!
Top bedrijf. Schilderij besteld in een afwijkende maat. Precies gemaakt zoals wij het wilden. Op beloofde tijd geleverd en perfect verpakt. Werk aan de muur is absoluut een aanrader.
Leuk aan de muur en zeker niet te duur
Al zoekende ,naar iets van kleur aan de muur.kwamen we bij werk aan de muur uit. Wat een leuke schilderijen hebben ze daar.
Top . Gaan we de volgende keer zeker weer bezoeken.
Gr Peter en Diane Smits