Was mijn zondes weg, deel 2
Zondes heeft iedereen.. denk ik. Dingen die ik gedaan heb in mijn jeugd die iemand zijn eigen kinderen liever niet ziet doen. Bij mij was dit helaas absoluut wel het geval.
Ik was een wilde dame die veel uit ging, veel van huis was en alleen naar school ging als ik er zin in had. Ik had geen diploma en ik deed alles om mijn gevoel te kunnen verdoven.
Mijn zoon heeft dat gelukkig helemaal niet. Ik vond het daarom ook belangrijk dat hij wel zijn diploma zou halen en dat is hem gelukt. Ik ben dus super, super trots op hem.
Hij doet alles dat ik wou dat ik gedaan had en dat voelt goed. Het voelt alsof ik het zelf ook doe!
Fotografie en beeldbewerking zijn voor mij meer dan alleen een vak – het is een manier om verhalen, emoties en details vast te leggen en te creëren.
Ik ben Cindy Dominika, fotograaf met een voorliefde voor stillevens, portretten en fine-art. Vanuit mijn thuisstudio, CINIKA Studio, werk..
Lees verder…
Schilderij is erg mooi en goed bezorgd
Fantastisch
Een geweldige zaak, met heel veel verschillende schilderijen, op canvas,
ook het verzenden geef ik een 10 met griffel, kan niet beter qua iets kopen daar, doen...
Snelle en duidelijke communicatie. Meedenken om product goed passend te maken. Snelle levering. Mooi eindresultaat.
Mooie collectie, duidelijke website en het persoonlijke advies. Dank je wel Fela! Dit bedrijf scoort op alle punten een 10.
Super persoonlijke service
Super persoonlijke service, en contact voor dat we gingen bestellen en ook daarna.
Indien we weer een foto willen gaan we zeker weer met hen in zee
Echt een top bedrijf! Mijn bestelde kunstwerk kwam in eerste instantie niet uit zoals ik die had verwacht en ik was erg teleurgesteld. Vervolgens hebben zij over de weken heen echt hun tijd genomen om mij verschillende proefdrukken te sturen in andere kleursamenstelling en versies om een oplossing te vinden. Ze gaven het niet op (zelfs toen ik het wou laten zitten). Uiteindelijk hebben zij het voor elkaar gekregen om het probleem op te lossen en kan ik niet stoppen met naar het kunstwerk kijken ? Uitstekende service! “A great company can be judged by the way they handle their complaints.”
Er wordt snel gereageerd op vragen en men komt zelf ook met ideeën en tips. Het eindresultaat van het akoestische doek is heel mooi geworden.
Heel erg tevreden over werk aan de muur
Ben altijd heel erg tevreden over werk aan de muur
Jullie leveren altijd heel erg mooi werk top kwaliteit erg tevreden over
Jullie verpakken het schilderij/en erg goed schilderijen komen onbeschadigd aan
helemaal top
goede service, heel mooi werk . Zeer tevreden .
Super te service en perfecte levering.
Ons prachtige kunstwerk had schade geleden tijdens het vervoer. Fantastisch snel en buitengewoon coulant opgelost!
Klacht serieus en snel opgelost
Bij een klacht op hun product antwoordde Werkaandemuur zoals je zou mogen verwachten van een professioneel bedrijf en tot onze grote tevredenheid. Wij zijn een tevreden klant gebleven en raden dit bedrijf aan.