Helende frequenties verlengd in visuele vorm
Hey! My name is Lea. I'm a graphic designer from Germany & I portray healing frequencies in a visual abstract form.
My art stands for wilderness, freedom & passion yet simplicity, elegance & peace.
Creating art means for me being deeply engaged with life: with its colorful variety..
Lees verder…
Nederland(Translated by Google) Beautiful painting! (Original) Prachtige schilderij!
Nederland
FANTASTISCHE KWALITEIT
fijne service en prachtige kwaliteit! Aanrader
Nederland
Prima verzorging
Vandaag is onze wanddecoratie bezorgd. Mooi in het frame en precies zoals het er op de website uit zag
Nederland
Zeer tevreden!
Tijdens het vervoer was er een beschadiging opgetreden. Dit is door Werkaandemuur keurig en netjes opgelost.
Met als resultaat dat wij nu een pracht van een kunstwerk in onze woonkamer hebben hangen.
Nederland
Goed geregeld
Duidelijke website, veel keuze, redelijk snelle levering, goede communicatie. Maakt de belofte goed waar
Nederland
Zeer mooie kwaliteit
Werk aan de muur doet wat ze beloven. Echt mooie afdrukkwaliteit en ook degelijk uitgevoerd met perfect ophangsysteem. In ons geval een aluminium uitvoering.
Nederland
Positief, contact goed en mooi werk geleverd
Positief, contact goed en mooi werk geleverd
Nederland
Top
Prima
NederlandGoede adviezen en uitstekende communicatie over bestellen en verzenden
Nederland(Translated by Google) 1 word BEAUTIFUL (Original) 1 woord PRACHTIG
Nederland
Super service en product
Werkaandemuur heeft er alles aan gedaan om het schilderij op de gewenste datum bij ons te bezorgen en dat is gelukt.
Denken mee en bezorglocatie kon twee dagen van te voren nog gewijzigd worden zodat we zeker wisten dat het schilderij in ontvangst genomen kon worden en aan de wand hing tijdens onze housewarming.
Wij zijn super blij met het schilderij en de service van werkaandemuur.nl. Zeker een aanrader.
Nederland
Prachtige foto's op verschillende materialen af te drukken
We hebben een prachtige foto uitgekozen, die heel mooi is afgedrukt op glanzend staal. Wel jammer dat de toonzaal niet meer open is, ik vond het onmogelijk om on line het juiste materiaal te kiezen. Gelukkig mochten we een keer op kantoor komen kijken.