Over ‘Landschap met Copiapoa cactussen in de Atacama woestijn’ van Chris Stenger
De foto toont een landschap in de Atacama woestijn aan de kust van noord Chili. Op de voorgrond een grote Copiapoa cactus. Op de achtergond zijn het kustgebergte en de Grote Oceaan te zien. Het landschap is warm gekleurd door een lage zon en de lucht is grijs.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Welkom op de site van Chris Stenger. Ik ben al meer dan 50 jaar een bevlogen landschaps-, natuur- en reisfotograaf, die vooral fotografeert tijdens lange reizen naar allerlei ongerepte gebieden. Ik zie mezelf als een een beschouwende en rustig werkende fotograaf, die er plezier in heeft om uren of dagenlang met één onderwerp bezig te zijn. Nieuwsgierigheid, toewijding en technische perfectie zijn daarbij belangrijke sleutelwoorden.
Ook doe ik regelmatig mee aan…