Lava van Sabrine Strijbos

Koop dit schilderij Lava van Sabrine Strijbos als reproductie op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.
1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
Complete set of wisseldoek?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.
2 Kies extra opties
Akoestisch materiaal
Totaalprijs
152,- - %
Of betaal 3x 50,66 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 922134
Lava van Sabrine Strijbos
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 922134 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.442 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

Sabrine Strijbos

Nederland

Over ‘Lava’ van Sabrine Strijbos

Met al de vulkaanuitbarstingen van de laatste tijd en de prachtige, maar verwoestende beelden op de tv, wilde ik de lavastroom vastleggen op het canvas doek. Met de fluid art/ acryl gieten techniek maakte ik dit canvas schilderij. De lava is gemaakt van bronzen metallic verf en lijkt echt in brand te staan.

Origineel gemaakt door Sabrine Strijbos.

Ontdek ons ArtFrame

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling en helemaal zoals jij het wilt.

  • Hoge kwaliteit afdruk
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
Ontmoet de beeldmaker
Sabrine Strijbos
Nederland

Schilderen geeft me een gevoel van vreugde, van vrijheid, van ontspanning. Zodra ik een sneeuwwit, nieuw canvas op de ezel zet, denk ik alleen maar aan het canvas. Wat zal ik maken, welke inspiratie heb ik? Ik hou van afwisseling, heb veel interesses. Die diversiteit zie je ook terug in de verschillende technieken en kleuren die ik gebruik. Sommigen vinden dit verwarrend. Ik hou van die verwarring, het geeft kleur aan veel onderwerpen.

Het mooie van schilderen is dat…

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten