Leven, Walter Kurt Wiemken (1935)
Walter Kurt Wiemken was een Zwitsers kunstschilder. Walter Kurt Wiemken werd in 1907 in Basel geboren uit Duitse ouders die in 1898 het Zwitserse staatsburgerschap hadden verkregen. Hij werd ernstig ziek door polio toen hij vier maanden oud was, wat leidde tot een levenslange handicap.
In 1927 bracht hij het zomersemester door aan de Staatsuniversiteit voor Toegepaste Kunsten in München, waar hij les kreeg van Fritz Helmuth Ehmcke en Richard Klein. Na zijn verblijf in München reisde hij met de schilder Otto Abt naar Parijs, waar hij zijn laatste expressionistische schilderijen maakte. Dit waren bijna uitsluitend sombere straatscènes. Hierna wendde hij zich tot het impressionisme.
Ontdek meer Oude Meesters in de volgende collecties:
Goede service, genoeg keus, goede kwaliteit. prettige ontvangst op locatie. snelle levering.
super ervaring
voor het eerst werk besteld hier en we zijn ontzettend fijn geholpen. prima service en goed bereikbaar
Doen er alles aan om een goed product af te leveren. Denken ook echt mee.
Snel en vriendelijk in de communicatie, en leveren ook een mooi eindproduct
het resultaat van mijn bestelling is bovenverwachting/ keurig verpakt aangekomen
ik heb nog onvoldoende ervaring met werk aan de muur. maar gelet op wat ik nu hebt besteld en keurig hebt ontvangen beveel ik werk aan de muur zeker aan
Ik kan helaas nog geen foto sturen hoe deze aan de muur hangt..zijn bezig met de verhuizing
Mooie producten goede service Bezorging op gewenste dag
Ruime keuze, fraaie collectie, de afspraken nakomen, binnen de afgesproken tijd geleverd. Kortom, prima partner
Geweldig bedrijf met goede kwaliteit schilderijen. En snel geleverd.
(Translated by Google) Very nice, everyone who comes in shouts about it, we are very happy with it (Original) Heel mooi iedereen die binnen komt roept erover we zijn er heel blij mee
Goede kwaliteit, vriendelijke service, al met al goede ervaring!
Mooie website, enorme keus, duidelijke uitleg over het afdrukken van een foto op verschillend materiaal. We hebben in eerste instantie een verkeerde foto op staal ontvangen maar dit is snel en correct opgelost, communicatie met Werk aan de Muur als zeer prettig ervaren en binnen een paar dagen mochten we het juiste kunstwerk ontvangen. We zijn heel erg blij met de keuze die we hebben gemaakt, is precies zoals we in gedachten hadden. Wat ons betreft is Werk aan de Muur een aanrader!
Geweldig
Mijn eerste mooie reproductie op Alu bibond. Kleurechte weergave.
Goed ophangsysteem en is stevig ingepakt opgestuurd. Een echte aanrader en ik ben alweer aan het zoeken naar een andere reproductie.