Over ‘Libelle op wollegras’ van Hanneke Luit
Prachtige libellen vlogen af en aan in de Bargervennen. Deze bleef heel stil zitten zodat ik hem goed kon fotograferen. Hij zit op een pluis van bijna uitgebloeid eenjarig wollegras dat in grote pollen mooi staat te bloeien. Dit is een vrouwtje want de mannetjes zijn meestal blauw.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Voor mijn vroegere werk als dansconsulent was er vaak geen geld voor het maken van een fotoreportage. Daarom heb ik dat zelf opgepakt, fotovakschool gedaan en steeds meer plezier in het fotograferen gekregen. Vroeger wilde ik gaan schilderen als ik niet meer kon dansen, dat is dus fotograferen geworden, schilderen met licht. Natuur is mijn grootste inspiratiebron en ik wil mensen graag laten meegenieten van de mooie dingen die ik zie.
Bezoek shop
