Nederlands Herfstbos met zacht licht in Garderen, Speulderbos. Beuken in de herfst. Warm licht in de bossen.
Kees van Dongen is een Nederlandse fotograaf die zich richt op bos- en architectuurfotografie in zowel kleur als zwart/wit. Geboren in 1964 in Asten, Nederland, woont en werkt in Helmond, Nederland
Hij fotografeert veelal in Nederland in de vele bossen in het zuidelijk deel van het land. Ook..
Lees verder…
prachtig produkt
Heel mooi ingelijst canvas
Leveren mooi werk af. Goed en prettig bereikbaar. Snelle afhandeling en voelde me echt klant waar ze veel moeite voor deden. Toppie!
Prima verzorging
Vandaag is onze wanddecoratie bezorgd. Mooi in het frame en precies zoals het er op de website uit zag
Top
Prima
super service, prachtige werken
Bedankt, mijn vakantiehuis straalt gewoon, dankzij de mooie reproducties.
Geweldig
Ten eerste de verpakking die was al super goed en ten
tweede vind ik het hele systeem zoals de lijst en
het plaatsen van het doek zo eenvoudig dat een
ieder het kan doen dus nogmaals grandioos.
Super klachtafhandeling!!
Nadat onze bestelling was afgeleverd bleek een hoek verbogen.
We hebben meteen gereclameerd en foto's meegestuurd.
Er was niets te repareren en nu krijgen we een nieuwe!
Niet moeilijk gedaan maar ons op ons woord geloven, wat een vertrouwen! Dank jullie wel!
Super mooie kader toe gestuurd gekregen
Super mooi kader toe gestuurd gekregen en deftige materiaal!
Ik raad dus iedereen aan .
Heb je een kader nodig
1 adres !
Perfect
Mooie print, mooi ingelijst en zorgvuldig ingepakt. Precies zoals de slogan zegt: Origineler dan Ikea en goedkoper dan de gallery.
Snelle botte en correcte levering
Door de drukte van alle feestdagen werd je op tijdens het bestellen al geattendeerd op een mogelijke vertraging bij de bezorgdienst(en).
Hiervan ben ik netjes op de hoogte gehouden.
Super goede service toen ik belde kreeg ik Fela aan de telefoon en die heeft mij super geholpen, de volgende keer zal ik hier zeker weer bestellen. Het eindresultaat is prachtig!