Lot en zijn dochters, Hendrick Goltzius

Lot en zijn dochters, Hendrick Goltzius van Meesterlijcke Meesters

Materiaal, afmeting en opties aanpassen.

,- gratis verzending!

In je winkelmand

Koop dit werk op canvas, aluminium, Xpozer, (ingelijste) fotoprint of behang, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Werkcode: 329437
Kies het materiaal Meer informatie
Canvas
Kies materiaal opties Speciale wens?
102 gratis verzending!

Omschrijving

Lot en zijn dochters, Hendrick Goltzius, 1616

olieverf op doek, h 140cm × b 204cm.

God besluit de zondige stad Sodom te verwoesten. Slechts de rechtschapen Lot en diens gezin spaart hij. Omdat Lots dochters bang zijn dat ze kinderloos zullen blijven – alle mannen zijn immers omgekomen – voeren ze hun vader dronken en verleiden hem. Effectvol laat Goltzius de zonverbrande huid van de oude Lot contrasteren met die van zijn beide dochters.

Over Meesterlijcke Meesters

Meesterlijcke Meesters profielfotoKoop Oude Meesters in de hoogste kwaliteit.

Alle werken