xxx
Emel Tunaboylu is een Turkse grafisch ontwerper die graag abstracte en bloemmotieven in harmonieuze kleuren creëert... Lees verder…
We zijn heel blij met het werk aan de muur gedrukt op doek. Als je uitgekeken bent op het werk is deze makkelijk te verwisselen voor iets anders. Je hoeft geen nieuwe lijst aan te schaffen.
top!
Deskundig advies waardoor de afbeelding die ik aanleverde resulteerde in een prachtige wand,
prachtig produkt
Heel mooi ingelijst canvas
Breed aanbod, bestellingen eenvoudig te plaatsen, houden je goed op de hoogte tijdens productie, correcte levering en een heel mooi product geleverd gekregen. Goede prijs kwaliteit verhouding!
Goed
Zeer mooi ben er lij mee
kan het niet uoload
(Translated by Google) Good information and information and photo of very good quality. (Original) Goede informatie en voorlichting en foto van erg goede kwaliteit.
Vriendelijk, goede service, hebben gevoel over het doen van zo'n waardevolle aankoop
Perfecte service!
Pakket was kwijtgeraakt, toen is er gelijk een nieuw schilderij besteld door werk aan de muur en tussendoor werd ik elke keer netjes op de hoogte gehouden door de klantenservice. Het schilderij kwam binnen en was prachtig. Top service!
(Translated by Google) Ordered a very beautiful painting. It took a while for it to arrive, but it was definitely worth the wait. (Original) Erg mooi schilderij besteld. Duurde wat lang voordat die er was maar zeker de moeite waard om erop te wachten.
Klacht serieus en snel opgelost
Bij een klacht op hun product antwoordde Werkaandemuur zoals je zou mogen verwachten van een professioneel bedrijf en tot onze grote tevredenheid. Wij zijn een tevreden klant gebleven en raden dit bedrijf aan.
Mooie producten, goede service
Recent voor de tweede keer een werk besteld bij werkaandemuur.nl. Helaas door logistieke problemen bij de koeriersdienst (mogelijk i.v.m. corona-drukte) was de levering vertraagd en er was zelfs even sprake van dat deze was zoekgeraakt. Door de betrokkenheid en adequate service van de medewerkster van werkaandemuur.nl heb ik uiteindelijk het werk toch in goede staat ontvangen. Ik ben zeer tevreden over het resultaat en de service!
Absoluut een aanrader
Ik had twee schilderijen op canvas besteld. De print is geweldig, bijna een echt schilderij. De vervoerder had helaas de verpakking beschadigd waardoor er bij één schilderij een deuk in het canvas zat. Na het probleem met foto’s voorgelegd te hebben kreeg ik een uitgebreide instructie voor het verwijderen van de deuk en het opnieuw spannen van het doek. Mocht het niet lukken dan zouden ze een nieuw schilderij opsturen.
Natuurlijk is het wel gelukt en beide schildrijen hangen inmiddels. En 10% korting op mijn bestelling als dank voor het proberen. De service is dus gewoon top!
Ik ga hier zeker vaker een schilderij bestellen!