Over ‘Mer de Glace’ van Richard Stoop
De mooie kronkelende Mer de Glace bij Chamonix. Jammer genoeg is de gletsjer behoorlijk teruggetrokken, maar het zicht erop is nog steeds er speciaal. De voorgrond met rotsen, het dorpje in de vallei, het spoor van de gletsjer en de ruige bergen in de achtergrond maken samen een prachtige compositie met veel diepte.
Leuk detail…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Fotografie is de afgelopen tien jaar een serieuze hobby van mij geworden, welke ik ook steeds meer met anderen wil delen. Mijn favoriete foto's maak ik in het bos en wijdere landschappen en in de herfst breng ik veel tijd door met kleine paddestoelen. Daarnaast maak ik graag abstract foto's wanneer mijn aandacht wordt getrokken door lijnen, vormen, licht en schaduw.
Bezoek shop