Over ‘Mezquita’ van Cees van Valen
In de Mezquita van Cordoba zie je door de bogen de bogen niet meer. Je kunt natuurlijk zoals zovelen doen, proberen alles in één foto te pakken te krijgen. Maar een detail zegt vaak meer dan het geheel. Er staan er nog 999 volgens de reisgids. Een rijke geschiedenis is hier te proeven.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben altijd op zoek naar beelden waar mensen een bijzondere rol in spelen. Of een moment waarin iets unieks gebeurd wat te mooi is om niet vast te leggen. In een enkel geval blijft het bij een stukje architectuur, maar dan is de compositie van het grootste belang. Ik ben benieuwd wat jullie van mijn werk vinden, je mag mij altijd mailen op ceesvv@gmail.com
Bezoek shop
