Dit werk is origineel gemaakt met acryl op doek. Het werk is 100x30. Echter is het originele werk niet te koop. Dit werk kreeg niet zomaar de naam 'lieveling'. Het is werkelijk de lieveling van de kunstenaar. Het zou pijnlijk zijn om dit doek te verkopen. Vandaar de keuze om deze te delen met de wereld via prints.
Oorspronkelijk gaat deze samen met 'mijn lieveling - de man'. Ze passen erg mooi samen en vertellen met z'n 2 een mooi verhaal. Kan jij het verhaal erachter vinden denk je?
Twee generaties, één passie: het verhaal van Art By Coolen
Wij zijn Peter en Lieselot, een vader-dochterteam met een gedeelde liefde voor kunst. Art By Coolen begon met een simpel idee: kunst verdient een plek in de wereld, niet onder de trap.
Peter, geboren en getogen in Oostende,..
Lees verder…
Veel keus en veel mogelijkheden. Deskundig advies en prima service. Wij zijn erg tevreden
Geweldig
Prachtige canvas werken en zeer snel en keurig verpakt afgeleverd !
In een woord geweldig!!!
Goeie communicatie,leuk dat jullie vragen om een foto,meeleven met de klant,bezorging was ook perfect geregeld.
Geweldig
De hulp die je krijgt bij het aankopen van een werk aan de muur vond ik zeer prettig.
Perfect
Nadat ik mijn bestelling geplaatst had werd er spontaan contact met me opgenomen met de vraag of dit echt de bedoeling was, of ik het goed gezien had, dankzij de goede tips is het precies zo geworden als ik wilde, zo fijn dat er meegedacht werd.!!! Dik tevreden.!!!
(Translated by Google) Many choices and very good quality, which leads to beautiful results (Original) Vele keuzes en zeer goede kwaliteit, wat uitblinkt tot prachtig resultaat
Absoluut het wachten waard!
De contacten met de mensen van Werk aan de muur waren hartelijk en positief. De werken die ik heb uitgekozen zijn nog leuker dan in de catalogus. Ik geniet <3
Zeer veel keus en het online advies van de medewerkers is helemaal top! Ben erg goed geholpen bij het zoeken naar een geschikt werk.
Enorme variatie aan werken en een fijne kwaliteit/prijs verhouding.
Door onze schoondochter maakten we kennis met werk aan de muur. Zij is fotografe en verkoopt haar sfeervolle foto's via deze website. Ook vertelt zij over de diverse materialen waarop het werk afgedrukt kan worden. En regelmatig komt er op Facebook weer een aanbieding of mooi werk langs. Zo ontdekte ik dit werk en dat was precies wat volgens ons precies zou passen op de plek die we na onze verhuizing nog moesten opvullen.
Super goede service toen ik belde kreeg ik Fela aan de telefoon en die heeft mij super geholpen, de volgende keer zal ik hier zeker weer bestellen. Het eindresultaat is prachtig!
Fantastische werken!
Uitstekende kwaliteit, bereikbaar voor overleg tijdens monteren