Over ‘Mirror Rush’ van Ruud van Ravenswaaij
In het ziekenhuis haastte een jonge vrouw zich naar haar afdeling om weer aan een nieuwe werkdag te beginnen. Ze was aan de late kant door allerlei omstandigheden en moest door de gangen rennen om alsnog op tijd te komen. Haar geren wordt duidelijk door de bewogen foto en door de reflectie in de spiegels wordt de haast nog meer duidelijk.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Amateur fotograaf met een klein beetje voorkeur voor zwart wit fotografie. Heb verder niet echt een specialiteit, alles wat op mijn pad komt en wat ik mooi vind probeer ik zo goed mogelijk vast te leggen.
Bezoek shop
