Gezien bij vtwonen Weer Verliefd op je Huis

Narcissen, maagdenpalm en viooltjes in een kan, Ludger tom Ring de Jonge uit de oude meesters collectie

1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
Voor binnen of buiten?
2 Kies extra opties
Met of zonder baklijst?
Dikte canvas
Afwerking
Totaalprijs
151,- - %
Of betaal 3x 50,33 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 328332
Narcissen, maagdenpalm en viooltjes in een kan, Ludger tom Ring de Jonge van Meesterlijcke Meesters
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 328332 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.401 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Narcissen, maagdenpalm en viooltjes in een kan, Ludger tom Ring de Jonge
  • Narcissen, maagdenpalm en viooltjes in een kan, Ludger tom Ring de Jonge
  • Narcissen, maagdenpalm en viooltjes in een kan, Ludger tom Ring de Jonge
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren

Over ‘Narcissen, maagdenpalm en viooltjes in een kan, Ludger tom Ring de Jonge’

Ludger tom Ring de Jonge, Narcissen, maagdenpalm en viooltjes in een kan, c. 1562

Dit 16de-eeuwse boeketje is uitzonderlijk zeldzaam, want vóór 1600 werden bloemstillevens nauwelijks geschilderd. Bloemen werden pas in de 17de eeuw een geliefd onderwerp voor schilderijen in Holland en Vlaanderen. Het bloemstilleven van Ludger tom Ring loopt op die ontwikkeling vooruit.

In een hoge schenkkan staat een tuiltje bloemen met narcissen, viooltjes en maagdenpalm. Op tafel liggen nog wat losse bloemen en een takje wijnruit. Oorspronkelijk was de maagdenpalm blauwpaars, maar het blauwe pigment verloor in de loop der eeuwen zijn kleur. Daardoor zien we nu de oranjebruine onderlaag.

Ludger tom Ring was de jongste telg van een kunstenaarsfamilie uit Münster. Hij leerde het vak van zijn vader en verbleef enige tijd in Holland, Vlaanderen en Engeland. In 1569 vestigde hij zich in Braunschweig waar hij overleed. Hij maakte vooral portretten en enkele bloemstillevens.

Gezien bij vtwonen Weer Verliefd op je Huis
Koop Narcissen, maagdenpalm en viooltjes in een kan, Ludger tom Ring de Jonge als reproductie op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Ontdek ons canvas

Klassiek en tijdloos materiaal

Kunst op canvas doet het goed aan elke muur. Het komt helemaal tot zijn recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.

  • Fine-art kwaliteit
  • Frame van duurzaam hout
  • Stevigheid van minimaal 10 jaar
  • Met baklijst verkrijgbaar
Meer over canvas
4,8/5
Sluiten